Çerkezköy Reverse Osmosis Yetkili Servisi

Çerkezköy Reverse Osmosis Su Arıtma  kullanıcıları su arıtma montajı, filtre değişimi, tank ve yedek parçaları için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Su arıtma alanında ismini duyurmuş Reverse Osmosis ürünler bir çok kullanıcı tarafından büyük bir memnuniyetle kullanılmaktadır.

Çerkezköy de Reverse Osmosis su arıtma kullanıyorsanız orijinal ürün ve yedek parçalar için firmamız ile irtibata geçmelisiniz. Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında bir çok projeye imza atmış olan firmamız size en uygun ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Çerkezköy Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazlarında hem tezgah altı hem de tezgah üstü modeller olarak kullanıma sunulmaktadır. Reverse osmosis ürünlerde kullanılan gerek filtre modelleri gerekse ekipmanlar farklılık göstermektedir. Reverse Osmosis Su arıtma cihazı almayı düşünüyorsanız mutlaka firmamız ile irtibata geçin. Belli zamanlarda kampanyalı ürünler ile yoğun ilgiyi üzerine çeken Reverse Osmosis ürünlere sizde sahip olabilirsiniz. Evinizde sağlıklı ve temiz su kullanmaya başlamak için artık sadece yapmanız firmamız ile irtibata geçmenizdir. Size uygun model ve kapasiteli su arıtma cihazını evinize alarak kullanmaya başlayın.

Çerkezköy Reverse Osmosis Filtre Değişimi

Su arıtma cihazlarının belirli sürelerde filtre değişimi zamanları vardır. Her çalışan ürünün bakıma ihtiyacı olduğu gibi su arıtma cihazlarının da bakıma ihtiyacı vardır. İşte su arıtma cihazlarında yapılan bakımlarda belirli zamanlarda filtre değişimi gerekmektedir. Su arıtma cihazları kullanıma göre, gelen suyun değerlerine göre ve kullanım sürelerine göre periyodik bakım zamanları belirlenmiştir. İşte bu zamanlarda sistemde kullanılan filtrelerin bazıları zamana göre değişim göstermektedir.6 aylık filtre değişim süreleri, senelik filtre değişim süreleri ve komple filtre değişimlerinde uygulanan filtre değişim setleri farklıdır.

  • 6 aylık bakımlarda 3 filtre değişimi yapılmaktadır.
  • Senelik bakımlarda 4 filtre değişimi yapılmaktadır.
  • 2 sene ve üzeri zamanlarda komple ana filtre dahil değişim yapılmaktadır.

Çerkezköy Reverse Osmosis Bakım ve Arıza Servisi

Reverse Osmosis Su arıtma cihazları çok arıza çıkaran ürünler değildirler. Fakat periyodik bakımları düzgün yapıldığı takdirde elbette !!! Ürünler de belli zamanlarda yoğun kullanımdan  veya da gelen suyun değerlerinden dolayı farklı arızalar ortaya çıkabilir. Su arıtma arızaları ve çözümleri için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.