Erzurum Reverse Osmosis Servisi & Filtre Değişimi

Erzurum Reverse Osmosis servisi; su arıtma cihazınızın bakımı,filtre değişimi,montajı gibi satış sonrası hizmetleri kapsayan işlerdir. Ülkemizin bir çok alanında hizmet veren ekip arkadaşlarımız vardır. Fakat bazı dönemlerde bu durum değişebilir. Bazen şubelerimiz  farklı sebeplerden dolayı kapanma gibi durumlar ortaya çıkmaktadır.

Bu gibi durumlarda online hizmet veren firmamız müşterilerimizin sorunlarının telefon yolu ile çözüme ulaştırmaktadır. Su arıtma sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu alan satış sonrası servis hizmetleridir. Bu iş bazen müşterinin kendisine kalmaktadır. Sizinde Reverse Osmosis su arıtma cihazları ile alakalı sıkıntınız var ise firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

Erzurum Reverse Osmosis Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma cihazlarında en önemli parça filtrelerdir. Su arıtma filtreleri sistemde en önemli görevi yapan parçalardır. Reverse Osmosis su arıtma filtreleri  cihaza göre ve üretim yapıldığı yıla göre değişim göstermektedir. Firmamız cihazlarımız üzerinde kullanılan filtreleri aşağıda göstermiştir.

 

Yukarıda gösterilen resimde kullandığımız cihazlar ve bu cihazlar üzerinde kullanılan filtreler gösterilmektedir. Su arıtma sistemlerinin en önde gelen sistemlerinin başında gelen Reverse Osmosis Su arıtma Cihazlarının Housingli modellerde kullandığı filtre modelleri bunlardır. Genel olarak 5 aşamalı filtre özelliğine sahip bu ürünler 6 aylık, senelik ve komple değişim olarak bakım işlemi yapılmaktadır.

Reverse Osmosis su arıtma cihazlarında kullanılan filtre çeşitlerinin bir diğeri de İnline filtre dediğimi filtre modelleridir. İşte bu modellerin kullanıldığı cihazlar ve filtre çeşitleri de aşağıda gösterilmiştir.

Yukarıda gördüğünüz filtreler 12 ” inline filtre dediğimiz filtre çeşitleridir. Bu filtrelerde belli kullanım sonrasında değişime ihtiyaç duyan cihazlardır. Evinizde veya iş yerlerinizde kullanılan bu cihazları belli kullanımdan sonra filtre değişimlerini yaparak temiz ve sağlıklı su içmeye devam edebilirsiniz.

DİKKAT: Bu ürünleri internet mağazamızdan sipariş ederek kendiniz evinizde değişim yapabilirsiniz. Yandaki resimlerin bulunduğu linklerden sipariş edebilirsiniz.

♣ Erzurum Reverse Osmosis Servisi, ♣ Aşkale  Reverse Osmosis Servisi,  ♣ Aziziye Reverse Osmosis Servisi, ♣ Çat Reverse Osmosis Servisi, ♣ Hınıs Reverse Osmosis Servisi, ♣ Horasan Reverse Osmosis Servisi, ♣ İspir Reverse Osmosis Servisi, ♣ Karaçoban Reverse Osmosis Servisi, ♣ Karayazı Reverse Osmosis Servisi, ♣ Köprüköy Reverse Osmosis Servisi, ♣ Narman Reverse Osmosis Servisi, ♣ Oltu Reverse Osmosis Servisi, ♣ Olur Reverse Osmosis Servisi, ♣ Palandöken Reverse Osmosis Servisi, ♣ Pasinler Reverse Osmosis Servisi, ♣ Pazaryeri Reverse Osmosis Servisi, ♣ Şenkaya Reverse Osmosis Servisi, ♣ Tekman Reverse Osmosis Servisi, ♣ Tortum Reverse Osmosis Servisi, ♣ Uzundere Reverse Osmosis Servisi, ♣ Yakutiye Reverse Osmosis Servisi