İstanbul Reverse Osmosis Servisi & Filtre Değişimi

İstanbul Reverse Osmosis servisi; su arıtma cihazınızın bakımı,filtre değişimi,montajı gibi satış sonrası hizmetleri kapsayan işlerdir. Ülkemizin bir çok alanında hizmet veren ekip arkadaşlarımız vardır. Fakat bazı dönemlerde bu durum değişebilir. Bazen şubelerimiz  farklı sebeplerden dolayı kapanma gibi durumlar ortaya çıkmaktadır.

Bu gibi durumlarda online hizmet veren firmamız müşterilerimizin sorunlarının telefon yolu ile çözüme ulaştırmaktadır. Su arıtma sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu alan satış sonrası servis hizmetleridir. Bu iş bazen müşterinin kendisine kalmaktadır. Sizinde Reverse Osmosis su arıtma cihazları ile alakalı sıkıntınız var ise firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

İstanbul Reverse Osmosis Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma cihazlarında en önemli parça filtrelerdir. Su arıtma filtreleri sistemde en önemli görevi yapan parçalardır. Reverse Osmosis su arıtma filtreleri  cihaza göre ve üretim yapıldığı yıla göre değişim göstermektedir. Firmamız cihazlarımız üzerinde kullanılan filtreleri aşağıda göstermiştir.

 

Yukarıda gösterilen resimde kullandığımız cihazlar ve bu cihazlar üzerinde kullanılan filtreler gösterilmektedir. Su arıtma sistemlerinin en önde gelen sistemlerinin başında gelen Reverse Osmosis Su arıtma Cihazlarının Housingli modellerde kullandığı filtre modelleri bunlardır. Genel olarak 5 aşamalı filtre özelliğine sahip bu ürünler 6 aylık, senelik ve komple değişim olarak bakım işlemi yapılmaktadır.

Reverse Osmosis su arıtma cihazlarında kullanılan filtre çeşitlerinin bir diğeri de İnline filtre dediğimi filtre modelleridir. İşte bu modellerin kullanıldığı cihazlar ve filtre çeşitleri de aşağıda gösterilmiştir.

Yukarıda gördüğünüz filtreler 12 ” inline filtre dediğimiz filtre çeşitleridir. Bu filtrelerde belli kullanım sonrasında değişime ihtiyaç duyan cihazlardır. Evinizde veya iş yerlerinizde kullanılan bu cihazları belli kullanımdan sonra filtre değişimlerini yaparak temiz ve sağlıklı su içmeye devam edebilirsiniz.

DİKKAT: Bu ürünleri internet mağazamızdan sipariş ederek kendiniz evinizde değişim yapabilirsiniz. Yandaki resimlerin bulunduğu linklerden sipariş edebilirsiniz.

♣ İstanbul Reverse Osmosis Servisi, ♣ Adalar Reverse Osmosis Servisi,  ♣ Arnavutköy Reverse Osmosis Servisi, ♣ Ataşehir Reverse Osmosis Servisi, ♣ Avcılar Reverse Osmosis Servisi, ♣ Bakırköy Reverse Osmosis Servisi, ♣ Bağcılar Reverse Osmosis Servisi,♣ Bahçelievler Reverse Osmosis Servisi, ♣ Beylikdüzü Reverse Osmosis Servisi, ♣ Beykoz Reverse Osmosis Servisi, ♣ Bayrampaşa Reverse Osmosis Servisi, ♣ Beyoğlu Reverse Osmosis Servisi, ♣ Başakşehir Reverse Osmosis Servisi, ♣ Bahçeşehir Reverse Osmosis Servisi,♣ Çatalça Reverse Osmosis Servisi, ♣ Çekmeköy Reverse Osmosis Servisi,  ♣ Esenler Reverse Osmosis Servisi, ♣ Eyüp Reverse Osmosis Servisi, ♣ Esenyurt Reverse Osmosis Servisi, ♣ Fatih Reverse Osmosis Servisi, ♣ Gaziosmanpaşa Reverse Osmosis Servisi,♣ Güngören Reverse Osmosis Servisi, ♣ Kadıköy Reverse Osmosis Servisi, ♣ Kağıthane Reverse Osmosis Servisi, ♣ Kartal Reverse Osmosis Servisi, ♣ Küçükçekmece Reverse Osmosis Servisi, ♣ Maltepe Reverse Osmosis Servisi, ♣ Pendik Reverse Osmosis Servisi,♣ Sancaktepe Reverse Osmosis Servisi, ♣ Sultangazi Reverse Osmosis Servisi, ♣ Silivri Reverse Osmosis Servisi,♣ Sarıyer Reverse Osmosis Servisi, ♣ Sultanbeyli Reverse Osmosis Servisi, ♣ Şile Reverse Osmosis Servisi, ♣ Şişli Reverse Osmosis Servisi, ♣ Tuzla Reverse Osmosis Servisi, ♣ Ümraniye Reverse Osmosis Servisi, ♣ Üsküdar Reverse Osmosis Servisi,  ♣ Zeytinburnu Reverse Osmosis Servisi