İzmir Reverse Osmosis Servisi & Filtre Değişimi

İzmir Reverse Osmosis servisi; su arıtma cihazınızın bakımı,filtre değişimi,montajı gibi satış sonrası hizmetleri kapsayan işlerdir. Ülkemizin bir çok alanında hizmet veren ekip arkadaşlarımız vardır. Fakat bazı dönemlerde bu durum değişebilir. Bazen şubelerimiz  farklı sebeplerden dolayı kapanma gibi durumlar ortaya çıkmaktadır.

Bu gibi durumlarda online hizmet veren firmamız müşterilerimizin sorunlarının telefon yolu ile çözüme ulaştırmaktadır. Su arıtma sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu alan satış sonrası servis hizmetleridir. Bu iş bazen müşterinin kendisine kalmaktadır. Sizinde Reverse Osmosis su arıtma cihazları ile alakalı sıkıntınız var ise firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

İzmir Reverse Osmosis Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma cihazlarında en önemli parça filtrelerdir. Su arıtma filtreleri sistemde en önemli görevi yapan parçalardır. Reverse Osmosis su arıtma filtreleri  cihaza göre ve üretim yapıldığı yıla göre değişim göstermektedir. Firmamız cihazlarımız üzerinde kullanılan filtreleri aşağıda göstermiştir.

 

Yukarıda gösterilen resimde kullandığımız cihazlar ve bu cihazlar üzerinde kullanılan filtreler gösterilmektedir. Su arıtma sistemlerinin en önde gelen sistemlerinin başında gelen Reverse Osmosis Su arıtma Cihazlarının Housingli modellerde kullandığı filtre modelleri bunlardır. Genel olarak 5 aşamalı filtre özelliğine sahip bu ürünler 6 aylık, senelik ve komple değişim olarak bakım işlemi yapılmaktadır.

Reverse Osmosis su arıtma cihazlarında kullanılan filtre çeşitlerinin bir diğeri de İnline filtre dediğimi filtre modelleridir. İşte bu modellerin kullanıldığı cihazlar ve filtre çeşitleri de aşağıda gösterilmiştir.

Yukarıda gördüğünüz filtreler 12 ” inline filtre dediğimiz filtre çeşitleridir. Bu filtrelerde belli kullanım sonrasında değişime ihtiyaç duyan cihazlardır. Evinizde veya iş yerlerinizde kullanılan bu cihazları belli kullanımdan sonra filtre değişimlerini yaparak temiz ve sağlıklı su içmeye devam edebilirsiniz.

DİKKAT: Bu ürünleri internet mağazamızdan sipariş ederek kendiniz evinizde değişim yapabilirsiniz. Yandaki resimlerin bulunduğu linklerden sipariş edebilirsiniz.

♣ İzmir Reverse Osmosis Servisi, ♣ Aliağa Reverse Osmosis Servisi,  ♣ Balçova Reverse Osmosis Servisi, ♣ Bayındır Reverse Osmosis Servisi, ♣ Bayraklı Reverse Osmosis Servisi, ♣ Bergama Reverse Osmosis Servisi, ♣ Beydağ Reverse Osmosis Servisi,♣ Bornova Reverse Osmosis Servisi, ♣ Buca Reverse Osmosis Servisi, ♣ Çeşme Reverse Osmosis Servisi, ♣ Çiğli Reverse Osmosis Servisi, ♣ Dikili Reverse Osmosis Servisi, ♣ Foça Reverse Osmosis Servisi, ♣ Gaziemir Reverse Osmosis Servisi,♣ Güzelbahçe Reverse Osmosis Servisi, ♣ Karabağlar Reverse Osmosis Servisi,  ♣ Karaburun Reverse Osmosis Servisi, ♣ Karşıyaka Reverse Osmosis Servisi, ♣ Kemalpaşa Reverse Osmosis Servisi, ♣ Kınık Reverse Osmosis Servisi, ♣ Kiraz Reverse Osmosis Servisi,♣ Konak Reverse Osmosis Servisi, ♣ Menderes Reverse Osmosis Servisi, ♣ Menemen Reverse Osmosis Servisi, ♣ Narlıdere Reverse Osmosis Servisi, ♣ Ödemiş Reverse Osmosis Servisi, ♣ Seferihisar Reverse Osmosis Servisi, ♣ Selçuk Reverse Osmosis Servisi,♣ Tire Reverse Osmosis Servisi, ♣ Torbalı Reverse Osmosis Servisi, ♣ Urla Reverse Osmosis Servisi,