Kadıköy Su Arıtma Servisi

Kadıköy Su Arıtma Servisi; Su arıtma cihazları ile alakalı  montaj,teknik servis,yedek parça ve danışmanlık hizmetleri sunan firmadır. Su arıtma sektörünün önde gelen firmalarından biri olan firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Kullanıcıların evlerinde veya iş yerlerinde temiz su ihtiyacını karşılamak için tasarlanan su arıtma cihazları hayatımızın her alanına girmiştir. Sürekli gelişen bir sektör olmaya devam etmektedir. İnsanlarımızın temiz ve taze suyu sürekli evlerinde hazır bir halde kullanabilecekleri bu cihazlar mutfaklarımızı süslemeye başlamıştır. Firmamızda bir çok il ve ilçede faaliyet gösteren Reverse Osmosis Su Arıtma ürünlerinin servisliğini,Yedek parça teminini ve satışını yapan bir firmadır.

İstanbul su arıtma Servisi

Kadıköy Reverse Osmosis Su Arıtma Servisi

Sektörde uzun yıllardan beri hizmet veren bir firma , müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan bir şirket haline gelmeye çalışmaktayız. Her geçen gün bu hedefimize yeni müşteriler katarak devam etmekteyiz.

Firmamız İstanbul geneline Servis Hizmeti vermektedir. Yaptığımız hizmetleri şöyle sıralayabiliriz.

  • Kadıköy su arıtma Montajı,
  • Kadıköy Su Arıtma Bakımı,
  • Kadıköy Su arıtma Filtre Değişimi,
  • Kadıköy su arıtma Arıza ve Tamiri,
  • Kadıköy Su arıtma Malzeme Tedarikçisi

Evsel ve Endüstriyel her türlü su arıtma ile alakalı firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Su arıtma alanında bir çok marka ve model ile yan yana çalışan bir firma olarak size çözüm üretmekten memnuniyet duyarız.