Reverse Osmosis Filtre Seti

Reverse Osmosis Filtre Seti; Su arıtma cihazlarında kullanılan filtre sayısı kadar ayarlı filtre setidir. Reverse Osmosis Su Arıtma cihazı filtreleri kullanılan cihaz veya da kapasitesine göre değişim göstermektedir.

Reverse Osmosis Tezgah Altı su arıtma cihazı filtresi belli kullanımlardan sonra değişmesi gereken filtrelerdir. Bunlar kullanıma göre değişmektedir. Fakat belirli bir süre kullanım derken filtre üzerinden geçen su miktarı kastedilmektedir.

Reverse Osmosis Su Arıtma Cihazlarında kullanılan filtreler model veya da üretim yılına göre değişim göstermektedir. Bunların aşağıdaki resimlere bakarak ayırt edebilirsiniz.

Yukarıdaki ürünler Housingli model dediğimi ürünler için kullandığımız filtre modelleridir. Bu ürünlere Online sahi olabilirsiniz. Türkiye nin her bölgesine ücretsiz kargo yolu ile ürünlerimiz gönderilmektedir.

Yukarıdaki ürünlerimizin kullanıldığı filtreler ise kapalı kasa Reverse Osmosis su arıtma cihazları içindir. Bu ürünler diğer ürünlere göre daha farklı yapıya sahiptir. Bu filtrenin işlevini değiştirmese de ömrü ile alakalı değişim gösterebilir.