Reverse Osmosis Su Arıtma Tankı ve Çeşitleri

Reverse Osmosis Su Arıtma Tankı; su arıtma cihazlarında temiz suyu depolamak amacıyla kullanılan parçadır.Su arıtma cihazlarında tank önemli bir  işlevi olan ekipmanların başında gelir.

Reverse Osmosis su arıtma deposu; çok ince bir şekilde arıtma yapan cihazların kullanıcılarına ani olarak yüksek basınç ve debide su verebilmeleri için tasarlanmış ürünlerdir. Her Reverse Osmosis su arıtma yöntemi ile çalışan cihazlarda kesinlikle olması gerekir. Çünkü diğer türlü verimli bir şekilde su alımı gerçekleştirilemez.

Reverse Osmosis Su arıtma tankları değişik model ve kapasitelerden oluşmaktadır. Endüstriyel su arıtma tanklarının kapasitesi daha yüksek, evsel su arıtma tanklarının ise daha küçük ölçeklidir. Ayrıca imal edildiği madde bakımından da Reverse Osmosis su Arıtma tankları plastik ve metal olarak iki gruba ayrılmaktadır. Firma olarak plastik olan su arıtma tanklarını pek önermiyoruz. Fakat uygun olması sebebi ile isteyen müşterilerimize de göndermekteyiz.

Reverse Osmosis su arıtma tankının evsel ürünlerde kullanılan kapasite seçenekleri ...

  • 3,2 Gpd Ro 132 Tank,
  • 2,2 Gpd Ro 122 Tank,
  • 2,1 Gpd Ro 112 Tank,

Reverse Osmosis Su Arıtma tankı çeşitleri kullanıldıkları modele göre değişim gösterirler. Reverse Osmosis Kapalı kasa su arıtma cihazı tankı ile açık modellerde kullanılan tank modelleri farklıdır. Su arıtma cihazı tankı ile alakalı sıkıntı yaşıyorsanız Su arıtma cihazı tank arızaları sayfamızı ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Reverse Osmosis RO 132

Reverse Osmosis Ro 122

Reverse Osmosis Ro 112