Reverse Su Arıtma Servisi

Reverse Osmosis su arıtma cihazları; günümüz şartlarında hem su arıtma kalitesi hem filtresi hem de satış sonrası hizmeti ile her evin gözdesi haline gelmiştir. Su arıtma sektöründe bir çok marka ve model su arıtma cihazı boy göstermektedir. Bu su arıtma cihazlarının bir çoğu Reverse Osmosis Sistemine tabii olarak çalışmaktadır.

Su arıtma cihazları günümüz koşullarında artık bir lüksten öte zaruret haline gelen ürünlerdir. Hem tezgah altı hem de tezgah üstü ürünler her evin mutfağında yerini almaktadır.

Reverse Osmosis Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

Bir çok kullanıcı su arıtma cihazının tezgah altı olmasını istemektedir. Tezgah üstü ürünler fazla alan kapladıkları için genel olarak gözükmeyen yerde olan tezgahın altında yani su arıtma cihazları daha fazla tercih edilmektedir. Su arıtma cihazları tezgahın altına bağlanarak ekstra olarak tezgahın evye kısmına takılan yeni bir musluk ile kullanıma sunulmaktadır. Bu ürünler evdeki kullanıcı sayısı ve gelen suyun değerlerine göre değişik kapasite ile tercih edilebilmektedir. Kullanıcılar için sadece tezgahın üzerindeki musluğu kullanmak kalıyor. Siz kullandıkça cihaz kendini tamamlayarak sürekli taze ve hazır suyu elinizin altında bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Reverse Osmosis Su Arıtma  Filtre Modelleri

Reverse Osmosis Sistemi üzerinde çalışan su arıtma cihazlarında kullanılan bir çok model filtre çeşidi vardır. Bunlar bazen kapasiteye göre bazen ise modele göre değişiklik göstermektedir. Bir çok kullanıcı su arıtma cihazlarında kullanılan filtreleri birbirinin aynı zanneder. Oysa sistem olarak  aynı mantık olsa da uyum olarak birbirinden çok farklıdır.

Reverse Osmosis Filtre

Reverse Osmosis Teknik Servisi

Reverse Osmosis Su Arıtma Bakımı; üzerinde dikkatle durulması gereken bir husustur. Su arıtma cihazı kullanıcılarının en çok ihmal ettiği konu olarak değerlendirilen su arıtma bakımlarıdır. Çünkü su arıtma cihazı kullanıcısı bakıma fazla dikkat etmez. Ne zaman ki cihaz ile alakalı bir problem ortaya çıkar ancak o zaman su arıtma cihazı olduğu hatırlanır. Oysa her çalışan aksesuarın bakıma ihtiyacı olduğu gibi su arıtma cihazlarının da belli zamanlarda bakıma ihtiyacı vardır. Eğer sağlıklı ve verimli bir şekilde su arıtma cihazı kullanmak istiyorsanız cihazların bakımlarına dikkat etmek gerekir.