Aquatürk Reverse Osmosis Su arıtma Servisi

Aquatürk Reverse Osmosis  su arıtma servisi;  için firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz. Aquatürk  piyasadaki bir çok arıtma markasından kaliteli ve servis ağı geniş bir firmadır.Ülkemize  HSC su arıtma firması tarafından ithal edilen bu ürün genel olarak 5 aşamalı filtre özelliğine sahip değişik filtre özelliklerine sahip bir markadır.

Aquatürk Reverse Osmosis arıtma servisi  olarak bu ürünün kaliteli ve güvenirliğini bildiğimiz için gönül rahatlığı ile insanlara önerebiliyoruz. Çünkü biz de aynı cihazdan su içiyoruz.

Kapalı ve açık modelleri ile her aileye göre kapasite seçeneği bulunan  bu markanın bir çok bölgede bizim gibi satışını ve servisliğini yapan bayisi bulunmaktadır.

Aquatürk Su Arıtma Filtre Değişimi

Genel olarak 5 aşamalı filtre seçeneğine sahip bu ürünün belirli periyodlar ile filtre değişimi yapılmaktadır. Aquatürk su arıtma cihazı filtre değişim süreleri kullanıma ve mevcut kullanılan şebeke suyunun değerlerine bağlıdır.Bölgeye göre değişiklik gösteren süreleri genel olarak 6 aylık ve senelik olarak değişmektedir.  6  Aylık bakımlarda öndeki ilk üç filtrenin değişimi gerçekleşir. Sene bazında yapılan değişimlerde ise post karbon(tatlandırıcı) dediğimiz filtre  ve membran filtre değişimi gerçekleşir. Yalnız Membran filtre değişimlerinde genel olarak ölçüm yapılır. Eğer Membran filtreden çıkan su değeri yeterli oranda ise değişim yapılmaz.

Aquatürk su arıtma cihazlarını diğer markalardan ayıran en büyük özelliklerden birisi ise cihazlarının şık tasarımıdır. Kullanılan malzemenin de kaliteli olması sebebi ile daha çok elit kesimin tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir. Su arıtma sektörünün en önde gelen bu markası ile alakalı yardıma ihtiyacınız olursa firmamızdan destek alabilirsiniz.