İonica Reverse Osmosis Su Arıtma Servisi

İonica Reverse Osmosis  su arıtma servisi;  için firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz. İonica  piyasadaki bir çok arıtma markasından kaliteli ve servis ağı geniş bir firmadır.Ülkemize ithal edilen bu ürün genel olarak 5 aşamalı filtre özelliğine sahip değişik filtre özelliklerine sahip bir markadır.

İonica Reverse Osmosis arıtma servisi  olarak bu ürünün kaliteli ve güvenirliğini bildiğimiz için gönül rahatlığı ile insanlara önerebiliyoruz. Çünkü biz de aynı cihazdan su içiyoruz.

Kapalı ve açık modelleri ile her aileye göre kapasite seçeneği bulunan  bu markanın bir çok bölgede bizim gibi satışını ve servisliğini yapan bayisi bulunmaktadır.

İonica Su arıtma Filtreleri aşağıda gösterilmiştir. Bu ürünleri kolaylıkla ve kargo ücreti ödemeden temin edebilirsiniz.

      

 

 

 

 

              Üçlü Ön Filtre Takımı                                                                                                     Dörtlü Filtre Takımı         

 

                       

         

 

 

 

 

 Komple Filtre Takımı                                                                                                         Tak Çevir Filtre Takımı

Genel olarak 5 aşamalı filtre seçeneğine sahip bu ürünün belirli periyodlar ile iltre değişimi yapılmaktadır. İonica su arıtma cihazı filtre değişim süreleri kullanıma ve mevcut kullanılan şebeke suyunun değerlerine bağlıdır.Bölgeye göre değişiklik gösteren süreleri genel olarak 6 aylık ve senelik olarak değişmektedir.  6  Aylık bakımlarda öndeki ilk üç filtrenin değişimi gerçekleşir. Sene bazında yapılan değişimlerde ise post karbon(tatlandırıcı) dediğimiz filtre  ve membran filtre değişimi gerçekleşir. Yalnız membran filtre değişimlerinde genel olarak ölçüm yapılır. Eğer membran filtreden çıkan su değeri yeterli oranda ise değişim yapılmaz.