Reverse Osmosis Su Arıtma Servisi

Reverse Osmosis Su Arıtma servisi mi arıyorsunuz. Su arıtma cihazı kullanıcılarının en çok tercih ettiği yöntem olan Reverse Osmosis su arıtma cihazları  yaygın ve mutlu kullanıcıları her gün yoluna devam etmektedir.

Su arıtma sektörünün parlayan yıldızı haline gelmiş Reverse Osmosis sistemler bir çok evde kullanılmaktadır. Hem evsel hem de endüstriyel alanda kullanımı olan bu cihazların servis ağı çok gelişmiştir.

Reverse Osmosis Yetkili Servisi

Eğer cihazının Reverse Osmosis ise doğru yerdesiniz. Tezgah altı ve tezgah üstü ürünleri ile bir model ve kapasiteye sahip ürünleri bulunan firmamız size hizmet için vardır.Evinizde kullandığınız ürünün belli dönemlerde bakım zamanı vardır. İşte bu bakımların yapılması için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Reverse Osmosis Yetkili Servisi

Reverse Osmosis Su arıtma modellerinin filtre bakımları yere ve gelen şebeke suyuna göre değişim göstermektedir. Bazı yerlerde su çok kirli bazı yerlerde ise normal değerlerde olması sebebi ile bu durum orta yollu bir değer ile hesaplanarak ayarlanmıştır. Reverse Osmosis cihazlarda 5 adet filtre vardır. bu filtrelerin ilk üç tanesi 6 aylık post karbon senelik membran filtre ise 2 ila 4 yıl arasında değişim göstermektedir.

Eğer sizinde cihazının reverse osmosis ise firmamızdan destek isteyebilirsiniz.  Su arıtma montajı,yedek parçaları ve montajı ile alakalı her türlü destek için firmamızı arayınız.