İonica Su Arıtma Cihazı

İonica su arıtma cihazı;su arıtma sektöründe yerini almış kaliteli ürünleri olan bir markadır. Su arıtma sektörü uzun yıllardan beri ülkemizde faaliyet gösteren bir çok marka ortaya çıkarmıştır. İonica su arıtma cihazları da bu markaların başında gelmektedir. Bir çok ürün ve modeli olan bu marka kaliteli ürünler arasına ismini yazdırmıştır.

İonica Su Arıtma Cihazı Modelleri

İonica su arıtma cihazlarında dediğimiz gibi bir çok model mevcuttur. Bunlar kapasiteye göre ve kullanılacak alana göre tasarım yapılmış ürünlerdir. Bu su arıtma ürünlerinde kullanıldığı alana bakımından  iki çeşit ürün şekli bulunmaktadır.

  • İonica Evsel Su Arıtma Cihazları
  • İonica Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

 

İonica Su Arıtma Cihazı Modelleri

Evsel su arıtma cihazları genel olarak evlerde tezgah altı ürünler olarak kullanılmaktadır. İonica tezgah altı su arıtma cihazları mutfak bölümünde tezgahın altına  monte edilerek kullanıcıların tezgahın üzerindeki musluğu açarak kullanımı sağlanır. Bu sayede kullanıcı suyu kullandıkça su arıtma cihazı sürekli üretim yapar. Bu şekilde hiç su eksilmemiş olur.

İonica Su Arıtma Cihazı Montajı

İonica su arıtma cihazı montajı genel olarak servisi tarafından yapılan bir işlemdir. Fakat her bölge veya da her yerde bazen servis ağı bulunmayabilir. Bazı kullanıcılar taşınma esnasında sökme işlemini kendi yapabilir. Hediye edilmiş olabilir. Bu gibi durumlarda bazen Teknik servise ulaşamayınca müşteri işi kendi çözmek isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda firmamızdan servis konusunda bilgi alabilir montaj için destek isteyebilirsiniz.

İonica Su Arıtma Cihazı Bakımı

İonica su arıtma cihazı bakımı; her çalışan ürün gibi su arıtma cihazlarının da belli bir süre sonra bakıma ihtiyaçları olmaktadır. Bu bakım işlemi belli periyodlar ile yapılan işlemlerdir. Bu gibi durumları dikkate almamak sağlıklı ve temiz su içme gibi durumlarını tehlikeye sokmaktadır.Eğer bakım süreleri geçirilir ise çalışan diğer aksesuarlara da sıkıntı çıkartabilecek durumlar ortaya çıkmaktadır. Bu gibi sıkıntılı durumların ortaya çıkmaması için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.