Konya Reverse Osmosis Servisi & Filtre Değişimi

Konya Reverse Osmosis servisi; su arıtma cihazınızın bakımı,filtre değişimi,montajı gibi satış sonrası hizmetleri kapsayan işlerdir. Ülkemizin bir çok alanında hizmet veren ekip arkadaşlarımız vardır. Fakat bazı dönemlerde bu durum değişebilir. Bazen şubelerimiz  farklı sebeplerden dolayı kapanma gibi durumlar ortaya çıkmaktadır.

Bu gibi durumlarda online hizmet veren firmamız müşterilerimizin sorunlarının telefon yolu ile çözüme ulaştırmaktadır. Su arıtma sektörünün en çok ihtiyaç duyduğu alan satış sonrası servis hizmetleridir. Bu iş bazen müşterinin kendisine kalmaktadır. Sizinde Reverse Osmosis su arıtma cihazları ile alakalı sıkıntınız var ise firmamızı arayarak destek isteyebilirsiniz.

Konya Reverse Osmosis Su Arıtma Filtre Değişimi

Su arıtma cihazlarında en önemli parça filtrelerdir. Su arıtma filtreleri sistemde en önemli görevi yapan parçalardır. Reverse Osmosis su arıtma filtreleri  cihaza göre ve üretim yapıldığı yıla göre değişim göstermektedir. Firmamız cihazlarımız üzerinde kullanılan filtreleri aşağıda göstermiştir.

 

Yukarıda gösterilen resimde kullandığımız cihazlar ve bu cihazlar üzerinde kullanılan filtreler gösterilmektedir. Su arıtma sistemlerinin en önde gelen sistemlerinin başında gelen Reverse Osmosis Su arıtma Cihazlarının Housingli modellerde kullandığı filtre modelleri bunlardır. Genel olarak 5 aşamalı filtre özelliğine sahip bu ürünler 6 aylık, senelik ve komple değişim olarak bakım işlemi yapılmaktadır.

Reverse Osmosis su arıtma cihazlarında kullanılan filtre çeşitlerinin bir diğeri de İnline filtre dediğimi filtre modelleridir. İşte bu modellerin kullanıldığı cihazlar ve filtre çeşitleri de aşağıda gösterilmiştir.

Yukarıda gördüğünüz filtreler 12 ” inline filtre dediğimiz filtre çeşitleridir. Bu filtrelerde belli kullanım sonrasında değişime ihtiyaç duyan cihazlardır. Evinizde veya iş yerlerinizde kullanılan bu cihazları belli kullanımdan sonra filtre değişimlerini yaparak temiz ve sağlıklı su içmeye devam edebilirsiniz.

DİKKAT: Bu ürünleri internet mağazamızdan sipariş ederek kendiniz evinizde değişim yapabilirsiniz. Yandaki resimlerin bulunduğu linklerden sipariş edebilirsiniz.

♣ Konya Reverse Osmosis Servisi, ♣ Selçuklu Reverse Osmosis Servisi,  ♣ Meram Reverse Osmosis Servisi, ♣ Karatay Reverse Osmosis Servisi, ♣ Ereğli Reverse Osmosis Servisi, ♣ Akşehir Reverse Osmosis Servisi, ♣ Beyşehir Reverse Osmosis Servisi,♣ Çumra Reverse Osmosis Servisi, ♣Seydişehir Reverse Osmosis Servisi, ♣ Ilgın Reverse Osmosis Servisi, ♣ Cihanbeyli Reverse Osmosis Servisi, ♣Kulu Reverse Osmosis Servisi, ♣ Karapınar Reverse Osmosis Servisi, ♣ Kadınhanı Reverse Osmosis Servisi,♣ Sarayönü Reverse Osmosis Servisi, ♣ Bozkır Reverse Osmosis Servisi,  ♣ Yunak Reverse Osmosis Servisi, ♣ Hüyük Reverse Osmosis Servisi, ♣ Doğanhisar Reverse Osmosis Servisi, ♣ Altınekin Reverse Osmosis Servisi, ♣ Hadim Reverse Osmosis Servisi, ♣ Çeltik Reverse Osmosis Servisi, ♣ Güneysınır Reverse Osmosis Servisi,♣ Emirgazi Reverse Osmosis Servisi, ♣ Taşkent Reverse Osmosis Servisi,  ♣ Tuzlukçu Reverse Osmosis Servisi, ♣ Derebucak Reverse Osmosis Servisi, ♣ Akören Reverse Osmosis Servisi, ♣ Ahırlı Reverse Osmosis Servisi, ♣ Derbent Reverse Osmosis Servisi,♣ Halkapınar Reverse Osmosis Servisi, ♣ Yalıhüyük Reverse Osmosis Servisi,